Idealne płytki to nie wszystko!

Wykańczając dom lub mieszkanie bardzo intensywnie skupiamy się na wyborze idealnych płytek. Muszą one pasować do danego pomieszczenia, spełniać określone funkcje i przede wszystkim muszą się nam podobać, ponieważ płytki pełnią bardzo ważne funkcje dekoracyjne. Co więcej są to elementy, które zwykle służą przez lata- nie wymienia się ich tak często jak innych elementów wykończeniowych.

W trakcie poszukiwania idealnych płytek bardzo często zapominamy, że równie ważna co płytki, jest też odpowiednio dobrana fuga (fuga sopro opinie Budujmy.eu). Bez fugi nie ma możliwości położeni płytek, to ona je zabezpiecza, pełni funkcje wodoodporne i podobnie jak płytki – również funkcje dekoracyjne. jeśli zależy nam na wyborze najlepszej fugi na rynku – rozwiązanie jest proste. Wystarczy kupić fugę sopro.

Fuga sopro (np. fuga sopro flex) doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. A to wszystko ze względu an to, że materiał ten nadaje się do użytku zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. Fuga ta doskonale sprawdza sie do wykończenia różnorodnych okładzin ściennych i posadzkowych (wykonanych zarówno z kamienia, jak i z ceramiki). Sama fuga pełni bowiem niezwykle ważne funkcje: jej zadaniem  jest szczelne wypełnianie wszelkich przestrzeni pomiędzy płytkami, ponieważ dzięki temu blokuje ona przenikanie wody do podłoży. Co więcej, sama fuga minimalizuje też ryzyko powstawania grzybów i pleśni w otoczeniu.